انتخاب موضوع کارگاه تئوری پنج شنبه 16 دی ماه 95
دوستان گرامی لطفا موضوعات پیشنهادی خود را برای کارگاه تئوری روز پنج شنبه اعلام بفرمایید. از بین موضوعات مطرح شده، برترین موضوع با حداکثر میزان رأی انتخاب خواهد شد.
 تشکر شده توسط Arma، Honey
من پیشنهاد می‌کنم که در بعضی از این کارگاه‌های تئوری یک سری فیلم آموزشی به صورت جمعی دیده بشه.
به طوری که یک مبحث تازه برنامه نویسی و یا طراحی و یا بازرایابی و... رو همه با هم دنبال کنیم و یاد بگیریم.
پیشنهاد من برای این هفته مبحث «ساختمان‌های داده» هست. خودم فیلم‌های آموزشیش رو هم دارم.
اگر با کلیات مبحث موافقید شما هم می‌تونید موضوعات دیگه‌ای برای دیدن پیشنهاد بدید.
به منظور قدردانی از ارسال‌های مفید فقط از دکمه «تشکر» استفاده نمایید.
تاثیر افزونه Alexa بر روی آمار سایت | طراحی سایت در گیلان | خرید شماره ارسال و دریافت پیامک
 تشکر شده توسط Honey
(30-Dec-2016, 04:58 PM)Arma نوشته: من پیشنهاد می‌کنم که در بعضی از این کارگاه‌های تئوری یک سری فیلم آموزشی به صورت جمعی دیده بشه.
به طوری که یک مبحث تازه برنامه نویسی و یا طراحی و یا بازرایابی و... رو همه با هم دنبال کنیم و یاد بگیریم.
پیشنهاد من برای این هفته مبحث «ساختمان‌های داده» هست. خودم فیلم‌های آموزشیش رو هم دارم.
اگر با کلیات مبحث موافقید شما هم می‌تونید موضوعات دیگه‌ای برای دیدن پیشنهاد بدید.

پیشنهاد خیلی خوبیه. با موضوع پیشنهادی هم موافقم ساختمان داده مبحث بسیار مهمیه.
 تشکر شده توسط Arma
(30-Dec-2016, 04:58 PM)Arma نوشته: من پیشنهاد می‌کنم که در بعضی از این کارگاه‌های تئوری یک سری فیلم آموزشی به صورت جمعی دیده بشه.

بسیار عالی.
من با مبحث ساختمان داده موافقم.
چون موضوع بسیار مهمی هست و کاملا مناسب ماست.
!You can create anything with your mind 
 تشکر شده توسط Arma
متاسفانه من متوجه شدم که ویدیوهای ساختمان داده رو ندارم.
در نتیجه در کنار ساختمان داده «طراحی الگوریتم» رو هم پیشنهاد میدم که خودم ویدیوهاش رو دارم.
اگر کسی ویدیوهای مناسب برای ساختمان داده داره بگه که موقع نظرسنجی به ساختمان داده رای بدم.
چون در غیر این صورت به طراحی الگوریتم رای میدم که هم ویدیوهاش رو دارم و هم مبحثش به ساختمان داده نزدیک هست.
به منظور قدردانی از ارسال‌های مفید فقط از دکمه «تشکر» استفاده نمایید.
تاثیر افزونه Alexa بر روی آمار سایت | طراحی سایت در گیلان | خرید شماره ارسال و دریافت پیامک