بحث و گفتوگو در مورد مجموعه تلویزیونی The Grand Tour
بچه‌ها شما تا حالا این گرند تور رو که به جای Top Gear ساخته شده دیدید؟
تا حالا ۲ قسمتش اومده و من هر دو تا رو دیدم و خیلی باحاله!
من جفتشون رو با کیفیت خوب و زیرنویس فارسی دارم هرکی خواست بگه بهم بدم.
اینجا رو زدم که در مورد این مجموعه صحبت کنیم.
به منظور قدردانی از ارسال‌های مفید فقط از دکمه «تشکر» استفاده نمایید.
تاثیر افزونه Alexa بر روی آمار سایت | طراحی سایت در گیلان | خرید شماره ارسال و دریافت پیامک
پاسخ
سایت دیجیآتو در اینجا در مورد قسمت اول گرند تور و در اینجا در مورد قسمت دوم گرند تور مطلب گذاشته.
البته من زیاد با این رویکرد دیجیاتو موافق نیستم و اگر برای قسمت‌های بعدی هم این کار رو تکرار کنه احتمالا مطلبش رو نخونم چون به شدت قسمتی رو که هنوز ندیدی رو اسپویل میکنه...
تاثیر افزونه Alexa بر روی آمار سایت | طراحی سایت در گیلان | خرید شماره ارسال و دریافت پیامک
پاسخ
قسمت سومش اومد و من در حال دانلودش هستم.
سایت دیجیآتو باز هم در مورد این قسمت نوشته که همونطوری که قبلا گفتم مطلبشون رو نخواهم خوند چون به شدت اسپویل می‌کنن...
پاسخ
قسمت سومش خیلی خوب بود!
قسمت چهارم گرند تور هم اومده ولی من هنوز دانلود نکردم... امشب احتمالا دانلودش می‌کنم.
پاسخ
در مصاحبه‌ای که جیمز می با Radio Times داشت، اذعان کرد ادامه‌ی حضور او در سری گرند تور به دلیل سن بالا بعد از ۵ سال مقدور نخواهد بود، این در حالی است که او در حال حاضر برای سه فصل و در کل ۳۲ قسمت، قرارداد دارد.

جیمز می می‌گوید:

نقل قول:ما باید بپذیریم که به‌زودی برای حضور در برنامه‌هایی مانند گرند تور سالخورده می‌شویم. ریچارد هاموند ۴۶ ساله برای این کار مناسب است و به آمادگی جسمانی خود نیز اهمیت زیادی می‌دهد؛ اما من و جرمی ۵۶ ساله این‌گونه نیستیم. جرمی کلارکسون به طرز محسوسی سالخورده شده است و من هم بالا رفتن سن خودم را با تمام وجود حس می‌کنم. من سعی می‌کنم به‌دلایلی با سالخوردگی بجنگم؛ اما باید این واقعیت را بپذیرم. نمی‌خواهم تا پنج سال دیگر به پیرمردی ناتوان تبدیل شوم.

جیمز می افزود که تشخیص زمان درست دست کشیدن از نقشی به این مهمی، اهمیت بسیار بالایی دارد و گفت:

نقل قول:من مدیون کسی نیستم و بیکار نمی‌نشینم تا حقوق بازنشستگی به حسابم واریز شود. اما دانستن زمان بازنشستگی برای هر فردی بسیار مهم است و اگر بخواهم صادق باشم، در گذشته تصور می‌کردم زمان بازنشستگی من در سنی حدود سن کنونی‌ام خواهد بود. در نهایت می‌خواهم افراد دیگری این نقش را بپذیرند و بازی کنند.

خیلی‌ها علاقه داشتند گرند تور نیز مانند تاپ‌گیر سال‌ها ادامه داشته باشد؛ اما هنوز هم می‌توان به ۳۳ قسمت دیگری که مطمئناً جیمز می، جرمی کلارکسون و ریچارد هاموند در کنار هم هستند، امیدوار بود. در نهایت همه‌ی خوبی‌ها پایانی خواهند داشت و گرند تور هم از این قاعده مستثنا نیست.

منبع
پاسخ
برنامه تلویزیونی جدید جرمی کلارکسون و دوستانش در مدت زمان کوتاهی یک یا دو رکورد ویژه از خود به جای گذاشته است.

بعد از پخش سکانس نخست قسمت اول که ارزشی معادل با ۳.۲ میلیون دلار (حدود ۱۱ میلیارد تومان!) داشت و به نوعی رکوردی در تاریخ برنامه های تلویزیونی دنیا محسوب میشود، رکورد دیگری نصیب برنامه گرند تور شده که در نوع خود تامل برانگیز است.

بر اساس گزارش وب سایت Independent، موسسه تحقیقات داده های نقض قوانین کپی رایت گزارشی منتشر کرده که نشان می‌دهد گرند تور بیشتر از سریالهای پرطرفداری مانند «گیم آو ترونز»، «واکینگ دد» و «وست ورد»، به صورت غیرقانونی دانلود شده است.

همانطور که میدانید برنامه جدید جرمی کلارکسون از طریق رسانه «آمازون پرایم» پخش میشود و برای دسترسی به محتوای آن می‌بایست ۱۱ دلار در ماه، یا ۱۰۰ دلار در سال پرداخت نمایید.

حال به نظر میرسد اغلب هواداران مجموعه گرند تور تمایلی جهت صرف هزینه برای تماشای برنامه مورد علاقه شان نداشته و به عبارتی رکورد بیشترین میزان دانلود غیرقانونی یک برنامه تلویزیونی را در تاریخ جهان شکسته اند.

بدون تردید چنین مسئلهای لطمه بزرگی به سرمایه گذاران مجموعه گرند تور وارد خواهد کرد و اگر این روند در قسمتهای بعدی نیز با قدرت دنبال شود، مشکلاتی جدی گریبان گیر کلارکسون خواهد شد.

منبع
پاسخ
(27-Nov-2016, 12:02 AM)Arma نوشته: بچه‌ها شما تا حالا این گرند تور رو که به جای Top Gear ساخته شده دیدید؟

قسمت اولش رو دیدم. خیلی خوبه و جالب اینکه از اول از همون پورشه خوشم اومد و اونم اول شد Smile
پاسخ
(13-Dec-2016, 01:56 PM)elhamiii نوشته:
(27-Nov-2016, 12:02 AM)Arma نوشته: بچه‌ها شما تا حالا این گرند تور رو که به جای Top Gear ساخته شده دیدید؟

قسمت اولش رو دیدم. خیلی خوبه و جالب اینکه از اول از همون پورشه خوشم اومد و اونم اول شد Smile

قبلا Top gear هم می‌دیدید؟

در کل به نظر برنامه‌ای هست که حتی اگر ماشین باز هم نباشید بازم ازش لذت می‌برید...
پاسخ
(14-Dec-2016, 12:00 AM)Arma نوشته:
(13-Dec-2016, 01:56 PM)elhamiii نوشته:

قبلا Top gear هم می‌دیدید؟

در کل به نظر برنامه‌ای هست که حتی اگر ماشین باز هم نباشید بازم ازش لذت می‌برید...
نه Top gear رو متأسفانه ندیدم.
پاسخ
قسمت پنجم گرند تور هم اومد. دارم دانلودش می‌کنم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان