مجتبی فرهادی: نام داماش آنقدر بزرگ بود که بی درنگ به پیشنهادش پاسخ مثبت بدهم
مجتبی فرهادی گلر فصل گذشته نفت و گاز گچساران در این فصل وظیفه سنگربانی پسران شهر باران را بر عهده دارد و توانسته است عملکرد خوبی تا بدین جای فصل از خود برجای بگذارد. متن زیر ماحصل گفتگوی سایت اف سی داماش با فرهادی است:

مجتبی فرهادی ممکن است برای برخی هواداران داماشی ناشناخته باشد. اگر می شود رزومه ای از خودتان برای مان بگویید.

بیست و نه ساله و متولد ساری هستم. پیش از داماش گیلان در تیم های فجر شهید سپاسی، خونه به خونه، صنعت ساری، کاسپین قزوین همچنین نفت و گاز گچساران گلری کرده ام. در حال حاضر هم در خدمت تیم خوب داماش و هوادارانش هستم.

از نحوه پیوستنت به داماش بگو. چطور شد به رشت آمدی؟

چند پیشنهاد خوب داشتم ولی اسم داماش آنقدری بزرگ بود که بی‌درنگ این تیم را انتخاب کنم. از طرفی دیگر جذب بازیکنان بزرگی نظیر مختاری، نظیفکار، هوتن و یونسی در انتخابم تاثیر گذار بود. خودم هم راغب بودم که در شهر رشت برای داماش و هواداران خونگرم اش بازی کنم.

حتما می‌دانی که گفته می‌شود اغلب بازیکنان از روی فیلم انتخاب شده‌اند. انتخاب تو به چه شکل بوده است؟

گویا آقای رامیز فیلم بازی بازیکنان دیگر را داشتند می‌دیدند که چشم شان بنده را هم گرفت و به من زنگ زدند که برای قرارداد بیایم. من سال گذشته بیست و پنج بازی برای گچساران انجام دادم و تنها چهارده گل خوردم. هشت هفته در تیم منتخب هفته حضور داشتم.

داماش در کنار شهرداری کاشان بهترین خط دفاع این گروه را با نه گل خورده دارد. از عملکرد خودت تا این جای فصل راضی هستی؟

مهمترین دلیلی که کم گل خورده‌ایم تیم خوب و یکدستی است که داریم. خدا را شکر با تمرینات خوبی که آقای حامد طباطبایی تدارک می‌بینند توانسته‌ام عملکرد خوبی داشته باشم و البته تمام تلاشم را می کنم از این هم بهتر شوم.

کمی از بازی با بندر بگو. توانستید با یک بازی خوب انتقام بازی رفت را بگیرید.

شهرداری بندرعباس از تیم های خوب گروه ب است که در بازی رفت با دو گل به آن ها باخته بودیم. در این بازی هم قسم شده بودیم تا هم انتقام بازی رفت را بگیریم و هم در جدول وضعیت مان را بهبود ببخشیم. خدا را شکر با تلاش بازیکنان و تدابیری که کادر فنی اندیشیده بود در کنار حمایت هواداران توانستیم در یک بازی جانانه بندریها را با شکست بدرقه کنیم.

تو یکی از بازیکنانی هستی که پارسال هم در لیگ دسته دوم حضور داشتی . اگر بخوایی سطح کیفی رقابت ها را قیاسی داشته باشی چه تغییری نسبت به فصل گذشته کرده است؟

فصل گذشته تنها پنج تیم در گروه‌مان حضور داشتند که داعیه صعود را داشتند ولی امسال همه تیم های گروه ما خوب و با انگیزه بازی می‌کنند. در هر تیمی چندین بازیکن خوب حضور دارد و این کار را برای صعود سختتر میکند.

از بازی با نفت آبادان بگو. یک بازی سخت در انتظارتان است!

نفت تیم خوبی است و در خانه به راحتی امتیاز از دست نمی‌دهد. ما هم می‌خواهیم با یک بازی حساب شده و پیروزی در این دیدار با برد نیم فصل را به خانه‌های مان برویم. البته در بازه زمانی خوبی هم به آبادان می‌رویم و هوا کمی خنکتر از فصل های دیگر سال است.

اگر حرف ناگفته ای مانده بفرمایید.

همانطور که می‌دانید تیم‌مان تازه جمع شده است و برای هماهنگی هر چه تمام‌تر نیاز به زمان داریم. از هواداران می‌خواهم همانند بازی‌های گذشته که صبوری به خرج دادند باز هم صبوری کنند و شک نکنید تیمی قدرت را خواهند دید . دوست دارم از آقایان حامد طباطبایی بعنوان مربی گلرهای مان و همچنین اشکان توانا به عنوان هم تیمی‌ام تشکر ویژه ای داشته باشم که بخش زیادی از عملکرد خوبم را مدیون آنها هستم. در پایان از آقای حاجی پور هم تشکر ویژه‌ای دارم که شبانه روزی برای این تیم زحمت میکشد تا بچه‌ها مشکل و کمبودی را حس نکنند.

منبع

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

به منظور قدردانی از ارسال‌های مفید فقط از دکمه «تشکر» استفاده نمایید.
تاثیر افزونه Alexa بر روی آمار سایت | طراحی سایت در گیلان | خرید شماره ارسال و دریافت پیامک
پاسخ