باز نشدن درایوهای ویندوز
مشکلی در سیستم من بوجود آمده که بطور ناگهانی در حالی که مشغول کار با سیستم بودم با کلیک روی هریک از درایو ها قسمت properties اون درایو نمایش داده شد. فقط با کلیک راست باز می شد. دو فایل مشکوک در ویندوز 32 رو پاک کردم سیستم رو ریستارت کردم مشکل بظاهر حل شده ولی در گوشه دسکتاپ پیغامی ظاهر شده که بدین مضمون:this copy of windows is not genuine  و صفحه دسکتاپم سیاه شده. لطفا راهنمایی بفرمایید
پاسخ
یک پیغامی هم ظاهر شد که گفت مشکلی بوجود آمده که باعث شده ویندوز به درستی عمل نکند. آن را حل نمایید.
پاسخ
(02-Dec-2016, 09:30 PM)elhamiii نوشته: مشکلی در سیستم من بوجود آمده که بطور ناگهانی در حالی که مشغول کار با سیستم بودم با کلیک روی هریک از درایو ها قسمت properties اون درایو نمایش داده شد. فقط با کلیک راست باز می شد. دو فایل مشکوک در ویندوز 32 رو پاک کردم سیستم رو ریستارت کردم مشکل بظاهر حل شده ولی در گوشه دسکتاپ پیغامی ظاهر شده که بدین مضمون:this copy of windows is not genuine  و صفحه دسکتاپم سیاه شده. لطفا راهنمایی بفرمایید

دقیقا از کجا متوجه شدید که اون فایل‌هایی که توی سیستم ۳۲ هستند مشکوکن؟
اینطوری که شما میگید ظاهرا زدید فایل‌های مربوط به کرک ویندوز رو حذف کردید!
در کل نباید بدون داشتن شناخت، فایل‌هایی که توی پوشه‌های سیستمی هستند رو حذف کرد.
برای رفع این مشکل باید دوباره ویندوزتون رو کرک کنید و بعدش تازه برسید به مسئله ویروسی بودن...
به منظور قدردانی از ارسال‌های مفید فقط از دکمه «تشکر» استفاده نمایید.
تاثیر افزونه Alexa بر روی آمار سایت | طراحی سایت در گیلان | خرید شماره ارسال و دریافت پیامک
پاسخ
(02-Dec-2016, 09:31 PM)elhamiii نوشته: یک پیغامی هم ظاهر شد که گفت مشکلی بوجود آمده که باعث شده ویندوز به درستی عمل نکند. آن را حل نمایید.

همون دیگه برای حذف فایل‌هایی هست که نمی‌دونستید چیه  Smile
تاثیر افزونه Alexa بر روی آمار سایت | طراحی سایت در گیلان | خرید شماره ارسال و دریافت پیامک
پاسخ
دوتا فایلی که پاک کردم تاریخشون مربوط به امروز بود و با توجه به قسمت ورژن که مشخصات برنامه درش هست دیدم که نام مشخصی ندارن و تعدادی حروف بی معنی تایپ شده و بهمین دلیل پاکشون کردم. الان با استفاده از برنامه removeWat مشکل پیغام ویندوز حل شد.
پاسخ
(02-Dec-2016, 09:54 PM)elhamiii نوشته: دوتا فایلی که پاک کردم تاریخشون مربوط به امروز بود و با توجه به قسمت ورژن که مشخصات برنامه درش هست دیدم که نام مشخصی ندارن و تعدادی حروف بی معنی تایپ شده و بهمین دلیل پاکشون کردم. الان با استفاده از برنامه removeWat مشکل پیغام ویندوز حل شد.

الزاما فایل‌هایی که تاریخشون مال امروز باشه و نام مشخصی نداشته باشند فایل‌های مخربی نیستند.
توجه کنید که برنامه حذف واترمارک هم صرفا پیغام رو از بین می‌بره و تاثیری توی کرک شدن ویندوز نداره.
حتما با کلیک روی کامپیوتر و رفتم توی گزینه پراپرتیز چک کنید که ویندوزتون Active هست یا نه.
پاسخ
(02-Dec-2016, 09:56 PM)Arma نوشته:
(02-Dec-2016, 09:54 PM)elhamiii نوشته: دوتا فایلی که پاک کردم تاریخشون مربوط به امروز بود و با توجه به قسمت ورژن که مشخصات برنامه درش هست دیدم که نام مشخصی ندارن و تعدادی حروف بی معنی تایپ شده و بهمین دلیل پاکشون کردم. الان با استفاده از برنامه removeWat مشکل پیغام ویندوز حل شد.

الزاما فایل‌هایی که تاریخشون مال امروز باشه و نام مشخصی نداشته باشند فایل‌های مخربی نیستند.
توجه کنید که برنامه حذف واترمارک هم صرفا پیغام رو از بین می‌بره و تاثیری توی کرک شدن ویندوز نداره.
حتما با کلیک روی کامپیوتر و رفتم توی گزینه پراپرتیز چک کنید که ویندوزتون Active هست یا نه.

اکتیو شده چک کرده بودم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان