آشنایی با نرم‌افزار ساخت انیمیشن Anime Studio Pro
Video 
نرم‌افزار Anime Studio Pro ابزاری قدرتمند در زمینه ساخت انیمیشن با کیفیت بالا می باشد. همچنین به کمک این نرم افزار از امکانات و ویژگی‌های دیگری برای ساخت تصاویر فلش، تصاویر مربوطه با فرمت‌های مختص تلفن همراه و دستگاه‌های PDA، طراحی بازی های کوچک برای این دستگاه‌ها و ... را می‌توان ایجاد نمود. 
این نرم افزار افکت‌های زیبا و صدا را به انیمیشن‌ها اضافه می‌کند و نیز انیمیشن‌های دو بعدی و سه بعدی را با یکدیگر ترکیب می‌نماید. فیزیک شبیه سازی شده، طراحی اشیاء سه بعدی، کتابخانه‌ای از تصاویر در برنامه برای کمک به کاربران مبتدی، ضبط صدا و ... از ویژگی‌های جدید این نرم‌افزار می‌باشد. این نرم‌افزار انیمیشن‌های ساخته شده را در YouTube و Facebook آپلود و منتشر می‌کند.

قابلیت‌های کلیدی نرم‌افزار Anime Studio Pro:
- قابلیت ساخت انیمیشن با کیفیت بالا
- اضافه کردن افکت‌های خاص به انیمیشن
- ساخت ویدئو با فرمت‌های مختلف
- ساخت کالبد بر پایه تکنولوژی انیمیشن
- پشتیبانی از فتوشاپ
- دارای کتابخانه‌های مختلف
- پشتیبانی از وارد و خارج کردن فایل ویدئو HD
- امکان شبیه سازی فیزیکی
- پشتیبانی از فرمت‌های NTSC/PAL D1/DV
- ساخت اشیا سه بعدی از لایه‌های وکتور دو بعدی
- امکان ضبط کلیپ صدا
- ترکیب انیمیشن‌های دو بعدی و سه بعدی
- ساخت شخصیت‌های سخنگو
- قابلیت ترکیب ویدئو و صوت و انیمیشن
- وارد کردن فایل‌های Photoshop و Illustrator
- قابلیت رسم در کاغذ
- اضافه کردن افکت حرکتی و سایه
- قابلیت لایه‌بندی در هنگام کار بر روی پروژه
- توانایی ذخیره سازی فایل‌های پروژه
- آپلود مستقیم بر روی YouTube و Facebook
- و ...

منبع
!You can create anything with your mind 
پاسخ
 تشکر شده توسط Arma، elhamiii
Video 
من تصمیم گرفتم تا در این مطلب تجربه شخصی خودم در استفاده از نرم‌افزار ‌Anime Studio Pro را در اختیار هنرمندان و علاقمندان به ساخت انیمیشن قرار دهم.
وقتی برای اولین بار وارد محیط نرم‌افزار شدم، متوجه محیط تقریبا آشنای آن شدم. مجموعه‌ای از پالت‌ها و ابزار‌های طراحی که در بسیاری از نرم‌افزارهای طراحی مشاهده می‌کنیم. اگر شما از کاربران نرم‌افزارهایی مانند Photoshop و یا  Corel draw باشید و یا اگر تنها به کار با این نرم‌افزار‌ها علاقه داشته و محیط آن‌ها را دیده باشید، هنگام مشاهده محیط Anime Studio Pro در همان نگاه اول بسیاری از ابزارهای آن را شناسایی نموده و کاربرد آن‌ها را در خواهید یافت.
درست است که این نرم‌افزار قابلیت ساخت انیمیشن‌های سه بعدی را دارد و حتی دارای قابلیت تلفیق انیمیشن دو بعدی و سه بعدی نیز هست، اما به شخصه باور دارم که این نرم‌افزار برای ساخت انیمیشن‌های دو بعدی بسیار خوب است و طراحی سه بعدی آن نسبت به نرم‌افزارهای طراحی سه بعدی قوی‌ای همچون 3D Max و Blender محدودتر است. اگرچه ممکن است طراحی‌های سه بعدی بسیار خوب ساخته شده با این نرم‌افزار را دیده باشید اما به شخصه معتقدم که برای انجام طراحی‌های سه بعدی بهتر است از نرم‌افزارهای قوی‌تر که مخصوص طراحی سه بعدی است، استفاده شود.
در قسمت پیوست، اولین انیمیشن خودم را که در همان روزهای اول یادگیری این نرم‌افزار ساختم، قرار داده‌ام که بسیار کوتاه و ساده است.

فایل‌های پیوست
.zip   Owl Music.zip (اندازه 8.18 MB / تعداد دانلود: 0)
!You can create anything with your mind 
پاسخ
 تشکر شده توسط Arma